Австрія про ковід

Діють такі положення:

1) В’їзд без реєстрації і без карантину з

сертифікатом про повну вакцинацію проти COVID-19 однієї з наступних вакцин, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більш ніж за 14 днів до в’їзду і була проведена не більше ніж 270 днів тому (тобто, після останнього щеплення з курсу повної імунізації має пройти 14 днів).

Зазначений сертифікат повинен бути англійською або німецькою мовою з зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини та / або лікарських підтвердженням з найменуванням вакцини та кількості зроблених доз.

Визнані вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech / Pfizer; Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India; COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna; Sinopharm / BIBP SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

Посилання на офіційний порядок перетину кордону і список затверджених вакцин:
https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassung.wxe?Abfrage=Bundesnormen&Gesetzesnummer=200115744

2) В’їзд з реєстрацією та карантином з

підтвердженням про негативний результат тесту COVID-19 (ПЛР тест, не старше ніж 72 год. або тест на антигени, не старше ніж 48 годин.) І 10-денний карантин після в’їзду або
підтвердженням про одужання після захворювання COVID-19 (медичне або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, або медична або офіційна довідка про нейтралізують антитіла, не старше 90 днів), а також
онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не раніше ніж за 72 год. до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/

Після в’їзду потрібно обов’язково піти на 10-ти денний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше, ніж на 5 день після в’їзду.

Підлітки у віці від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, повинні пройти тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. Для неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.