Автобусні квитки

 

Графік руху автобуса на літній сезон до Болгарії 2017

Львів – Стрий – Калуш – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Балчик – Албена – Кранево – Золотые Пески – Св. Костянтин и Элена – Варна – Обзор – Элените – Св. Влас – Солнечный берег – Несебр – Поморіє – Львів 

Виїзд зі Львова Виїзд з Болгарії
Середа Субота Четвер Неділя
Червень
12.0614.06

21.06

28.06

17.06

24.06

 

15.06

22.06

29.06

18.06

25.06

 

Липень
 

05.07

12.07

19.07

26.07

 

01.07

08.07

15.07

22.07

29.07

 

06.07

13.07

20.07

27.07

 

02.07

09.07

16.07

23.07

30.07

Серпень
02.08

09.08

16.08

23.08

 

05.08

12.08

19.08

26.08

03.08

10.08

17.08

24.08

 

06.08

13.08

20.08

27.08

 

Україна Місце посадки/висадки пасажирів  Час відправлення з Болгарії 
07:00 Львів «Ашан» вул. Стрийска 17:00
08:15  Стрий – заправка «ОККО»  15:15
09:40 Долина –  «Кільце» 14:35
10:15  Калуш –  заправка «WOG» 14:00
11:15 Івано-Франківськ – «Космос » вул. Незалежності,97 13:15
12:00 Коломия –  кафе «Зруб» 11:45
12:30  Снятин – «Площа біля ратуші» 11:00
13:30  Чернівці – вул. Гагаріна 29, заправка WOG, район ж/д вокзалу 09:00
  Переїзд по Румунії
05:00  КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
05:30  Балчык  –  (АЗС Лафи на кругу ) 19:45
05:50 Албена –  (при в’їзді на курорт) 19:30
06:00 Кранево –  (ресторан «Бочка») 19:15 
06:10 Золотые пески – (готель «Горизонт»)  19:00 
06:20 Св.Костянтин и Элена – (готель « Казино» автобусна зупинка “Ботанический сад”) 18:45 
06:30 Варна –  (пл.Св. Марии Луции )  18:30
07:15 Бяла – (заправочна станція) 18:00
07:35 Обзор – (АЗС Лукойл  на виїзді з міста) 17:45
09:00 Элените –  (вхід на курорт)  17:00 
09:05 Св.Влас  – (Заправка, готель «Джулия»)  16:50 
09:15 Солнечный берег – (готель Хелена Резорт)  16:40 
09:25 Солнечный берег (готель «Рива»)  16:30 
09:35 Солнечный берег (готель «Кубань» центр)  16:20 
09:40 Солнечный берег (готель «Котва»)  16:10 
09:50 Несебр (готель «Феста Панорама»)  16:00 
09:55 Равда (Центральна площа)  15:55
10:05 Ахелой(ресторан Белое и Черное) 15:45
10:30 Поморіє (площа «Старого пансионата» вул. Солна 86)   15:30  

Вартість проїзду і візи в Болгарію  

Категорія послуги   Дорослий    Діти до 13.99 років  Студенти до 21 року (стаціонар)  Пенсіонери
Проїзд  45€  35 €  35 € 35 €
Віза (при бронюванні повного пакета, проїзду, наземного обслуговування)  35Є +50 грн                             50 грн                                  50 грн                                                     50 грн                          
Тільки виза  45 €  10€  10 €  10€ 

Раннє бронювання до 3-ох тижнів вартість проїзду в дві сторони – 35Є

Запрошуємо за адресою:

м. Івано-Франківськ

Вул. Бельведерська 32А

12 поверх, офіс №12