ВЕЧІРНЯ КОСТЮМОВАНА ЕКСКУРСІЯ ЛЕГЕНДИ СТАРОГО ЛЬВОВА

Чому треба відвідати вечірню костюмовану екскурсію “Легенди Старого Львова”? 

Відкрийте для себе нічний Львів, що  заворожує своїми краєвидами та відкриває іншу реальність. нічний1

Якщо Ви вже  вкотре приїжджаєте до Львова, або – шукаєте лише ексклюзивні екскурсії та нетипові туристичні маршрути у Львові, то Вам – тільки до нас, до «Андреоллі-тур». Ми зібрали для Вас найцікавіші львівські легенди, склали оригінальний екскурсійний маршрут, підібрали веселого гіда-мисливця за львівськими таємницями, залучили вуличну театральну трупу, яка розігруватиме сценки з життя міщан Львова часів Середньовіччя.

Ми подбали про те, аби Вам було цікаво! Тут Ви не почуєте «сухої» львівської історії. Тут у Вас не складеться враження, що Ви сидите на сайті львівської «Вікіпедії»…) Тут вся Ваша увага, розум, жага до пізнання будуть прикуті до площ, вуличок, двориків Львова, якими Ви шпацеруватимите. Вам просто не захочеться і оком кліпнути, аби не пропустити щось важливе, аби розгадати ще одну таємницю Львівського Середньовічного життя…

Як проходить вечірня костюмована екскурсію «Легенди Старого Львова».

Разом з нашим справжнім львівським гідом-мандрівником ми відкриємо портал у часі …. та перенесемося у нічний Середньовічний Львів, що  заворожує своїми архітектурою, побутом, манерою спілкування та стилем одягу… Ми відкриємо  іншу реальність  Львова! Перше, що Вас вразить – це зустріч з провідником-екскурсоводом: високий, ставний, поважний чоловік у вбранні львівського шляхтича 16 сторіччя. Він тримає в руках запалений ліхтар, і вдивляється крізь нього у вечірній морок…Ось-ось почнеться Ваша вечірня пригода-подорож у львіському часі! – «Вітаю Вас панове у Середньовічному Львові! Тримайте міцніше в руках ліхтарі, будьте пильними… і рушайте за мною! Страже, замикай похід!».. І Ви вже у справжньому Старому Львові!

Загадкове нічне освітлення міста Лева дозволить насолодитися архітектурним ансамблем площі Ринок та львівської Ратуші, комплексами бернардинського монастиря, Успенської церкви та вірменської святині. Ви почуєте небувалі історії людей “нічних професій”, Вам розкаже наший гід який розпізнавальний елемент був на одязі жінок найдавнішої професії світу, якими справами займався Нічний бургомістр Львова, за чим львів’яни щоночі ходили до міського ката. Ви довідаєтеся про нічну сторожу міста та через який прикрий випадок Львів поступився шведській облозі та допустив проникнення ворога у межі Середньовічного міста, чого не зумів зробити жоден загарбник за всю історію Львова.  Ви зможете пройтися через дві головні брамами Львова, через які у Середньовічну епоху в»їжджали королі, купці, міщани, подорожуючі…На своєму шляху Ви зустрінете найрізноманітніших міщан Львова: і монахиню, і ключника, і вогняних людей, і рицарів та вірних вартових міста Лева. Ці люди розкажуть Вам від перших вуст як їм живеться тут, та яким вони бачать Львів в майбутньому…

І тільки Вам буде відомо, чи справдилися сподівання на краще життя колишніх мешканців Середньовічного Львова… Повертайтеся в реальність і розкажіть своїм друзям, що Ви чули і бачили під час прогулянками на костюмованій екскурсії «Легенди Старого Львова»!

Під час костюмованої екскурсії «Легенди Старого Львова» Вам гарантовано:

  • – супровід колоритного костюмованого гіда,
  • – театральні вистави з давнього життя Львова  львівськими театрали,
  • – вогняне шоу,
  • – магніти зі Львова на згадку* (замовляється і оплачується додатково).

Маршрут вечірньої екскурсії Львовом**: Оперний театр (пр-т Свободи )- пл. Івана Підкови (з екстер”єрним оглядом костелу Єзуїтів) – вул. Театральна  вул. Лесі Українки (з оглядом Драм-театру ім. М. Заньковецької та “Низького Замку”) – Преображенська церква (екстер’єр)- вул. Краківська – вул. Вірменська (з екстер”єрним оглядом Вірменського собору) – пл. Музейна ( з екстер”єрним оглядом Домініканського собору та Успенської церкви, Вежі Корнякта) – міський Арсенал -Бернардинський монастирний компекс (пл.Соборна) – пл. Галицька (пам”ятник Королю Данилу Галицькому) – вул. Галицька – подвір’я Латинської Катедри.

Вартість розрахована тільки для організованих груп туристів*: 

  • від 10 осіб – 195 грн/ос
  • від 15 осіб – 150 грн/ос
  • від 25 осіб і більше – під запит

Де і коли? 

  • Початок вечірньої екскурсії Львовом**: від Оперного театру (пр-т Свободи, 28), рекомендовано о  21:00 (тривалість 2 год.).
  • Закінчення вечірньої екскурсії Львовом**: подвір’я Латинської Катедри (вул. Катедральна, 1).