ГАСТРОНОМІЧНА ЕКСКУРСІЯ ТРАДИЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ КУХНІ

Якщо Ви хочете не тільки наїстися та напитися “від пуза”, але й інтелектуально та цікаво провести час, то Вам тільки до Львова, тільки на екскурсію “Традиції львівської кухні”! Кожен куточок цього прекрасного міста пахне різною гастрономією: львівською кавою, львівськими пряниками, львівським шруделями, львівськими сирниками, львівськими тістечками, львівськими пампухами, львівськими карамельками, львіськими марципанами, львівським пивом…І краю немає тим наїдкам та тим кнайпам! З кольорових вітрин до Вас “підморгує” щойно випечений французький млинець,  млосно парує свіжий єврейський фалафель, грайливо “зиркає” у Вашу сторону бельгійська солодка вафля, а в руках вправного майстра з піци високо підлітає тісто для італійської “маргарити”… Справжня полікультурна гастрономія! І в цьому весь Львів!

гастрономічний львів, кухня у львовіТо чим же особлива така львівська кухня? Чим славиться гастрономічний Львів?

Так повелося, що у Львові пити та їсти – не просто споживацька культура, але й велике мистецтво, справжній гастрономічний культ. Тільки у Львові на каву ходять не заради кави, а заради атмосфери. Тільки у Львові влаштовують цілу виставу біля подачі на стіл, здавалося б, звичайнісінької ковбаси, яку іменують по-львівськи “Ксенією”. Тільки у Львові є не лише пивні ресторани, але й пивні пупи, ба, й навіть… – пивні груди! Тільки у Львові кухня може бути настільки вишукана, наскільки ж, не боячись цього слова, “космічна”! Відтак Львів став, без перебільшень, великою українською столицею вишуканої та екстравагантної кухні. За рік у Львові проводиться більше 20 різноманітних гастрономічних фестивалів та святкувань. Ми ж пропонуємо Вам поєднати приємне з корисним – піти на екскурсію “Традиції Львівської кухні”. Скуштувати найсмачніше, випити найароматніше, та послухати найцікавіше! Бо ж особливою є не тільки львівська кухня, але є особливі і люди, які її творили, писали про неї, чи закохувалися через неї. На екскурсії “Гастрономічний Львів” Ми пропонуємо дізнатися, що їдять у Львові та як їдять у Львові. А також – відвідати оригінальні тематичні львівські ресторації та кнайпи, аналогів яких ви не знайдете нігде у цілому світі. То чим же особлива така львівська кухня? Чим славиться гастрономічний Львів?

Що Ви побачите, почуєте та скоштуєте?

кухня львова, традиція кулінарнаНаш кваліфікований гід-ласун та поїдака, розкаже Вам про найяскравіші кулінарні традиції середньовічного та сучасного Львова. Ви дізнаєтеся секрети приготування львівських смаколиків, яким колись заздрила вся світова гастрономічна спільнота. Вам розкажуть про Галичину, яка була “житницею Європи“, а гордий та самобутній Львів – її найбільшою “рибною столицею“. Ви оглянете найцікавіші, з точки зору інтер’єру та меню, місця відпочинку та розваг у Львові. Ви довідаєтеся про унікальні львівські гастрономічні традиції, почуєте безліч веселих історій про львівську кухню, скоштуєте відомі сорти львівського пива, посмакуєте витонченими львівськими закусками та дізнаєтеся багато правил вживання чудових львівських напоїв та наїдків.
Під час Вашої гастро-мандрівки Ви побуваєте у резиденції Львівського ката, або, як його ще називають, “Львівському муніципалітеті виконання покарань”, скуштуєте знаменитої “ковбаси Ксені”; також – відвідаєте найдорожчу ресторацію Галичини, де нулі в чековій книзі мають свою магічну особливість; Ви зможете поторгуватися за свій ланч у знаменитій “Жидівській кнайпі”, де пригодяться всі Ваші навики з походів на продуктовий ринок; Ви посмакуєте справжнісіньку галицьку мисливську кухню у ресторані “Панська чарка”, і, весь цей шлях супроводжуватиме Вас справжня львівська кава!..
Ви довідаєтеся найсмачніші рецепти українських, а саме – галицьких страв, відвідаєте найповажніші та найцікавіші з точки зору історії та архітектури, інтер’єри ресторацій Львова: “Криївка”, куди вхід “закодований” спеціальним гаслом-паролем, “Копальня Кави”, звідки видобувають та імпортують основну частку української кави на Бразилію (Правда це чи ні, зможете перевірити на власні очі, вуха та язик!); “Мазох-кафе” – кав’ярня з “особливою любов’ю” до своїх клієнтів (18+); “Гасова Лампа”, де зібрана найбільша колекція в Україні старовинних гасових ламп; “Дім Легенд”, в якому живе справжня магія та… дракони; найбільші майстерні Львова: “Майстерня шоколаду”“Майстерня пряників”, “Майстерня карамелі” та “Майстерня марципанів”, які не лишать байдужими навіть великих дітей поза 40-к…); Ресторація “Бачевських”, яка продовжила свою славну історію відомих на весь світ коньяків;  “Кав’ярня на Бамбетлі”, що відображає весь побут та традиції галичан 19 століття, та інші, гідні уваги львівські кнайпи, ганделики, кавоварні, ресторації та буфети*
* Маршрут та заклади уточнюються при бронюванні та можуть бути змінені в залежності від побажань клієнтів.

Скільки коштує поїсти та випити у Львові?

Отож, панове, мусимо з Вами прощатися. Не скупіться і готуйте свої гаманці до розрахунку.
– Львівська кава: дегустація 4 -х видів десертних наливок+ кави + цукерка  – 100 грн/ос;
– Львівське пиво найкраще за найкращі гроші: дегустація 3-х видів пива (100 мл) –  55 грн/ос+закуски;
– Львівські наливки: дегустація 2-х видів наливок від 40 грн/ос +закуски;
– Добра та весела компанія нашого гіда, а відтак – вже і Вашого гіда: від 200 грн/година за укр/рос.мови, мінімальне замовлення від 2-х годин.

Вам також може сподобатись: Сиро-винний тур Закарпаттям