Готель “Кадор”

KADORR Hotel Resort & Spa розташований в одному з наймальовничіших місць Чорноморського узбережжя. Створена самою природою атмосфера затишку і спокою, тут гармонійно межує з гучними діловими кварталами міста і клубним життям яскравою Аркадії. Всього за п’ятнадцять хвилин їзди розташований історичний центр прекрасної Одеси зі старими двориками і пейзажними вуличками. Дизайн Комплексу на Французькому бульварі реалізовувався провідними фахівцями з Європи і Близького Сходу, які зуміли з’єднати воєдино культури двох народів. Це одна з особливостей, яка відрізняє KADORR Hotel Resort & Spa і робить його унікальним в готельно-ресторанній сфері України.

Кожен гість має в своє розпорядження:

  • 25 номерів з неймовірною панорамою на Чорне море;
  • класичний ресторан, з вишуканою кухнею і винятковим сервісом;
  • фітнес-центр з ультрасучасним спортивним обладнанням Artis від світового лідера TechnoGym;
  • aqua-зона, 2 басейни, банний комплекс складається з турецько-римською парною і фінської сауни.
  • Літня тераса з видом на море
  • SPA-центр, що дарує красу, спокій і відпочинок.

Принципова концепція поділу фітнес- і SPA- центрів на два самостійних – чоловічий і жіночий. Такий підхід дозволить забезпечити максимальний комфорт гостей Комплексу. Тут представлені програми по догляду за тілом та обличчям, апаратні методики новітнього покоління, класичні і східні техніки масажу, басейни, фінські сауни і турецько-римські парні. У Комплексі працюють досвідчені тренери та фахівці сфери краси і здоров’я, здатні в повній мірі забезпечити гостям найкращий відпочинок і оздоровлення.

Побувавши одного разу в KADORR Hotel Resort & Spa, ви неодмінно повернетеся. Адже ми знаємо, як забезпечити чудовий відпочинок, гідний п’яти золотих зірок.