Готель “Каліфорнія”

Готель Каліфорнія – це готель, який перевершує очікування клієнтів. Уже п’ять років в Каліфорнії приймають гостей з України, країн СНД, Ізраїлю, США, Іспанії, Німеччини та багатьох інших країн. Чому ж гості Південної столиці вибирають готель Каліфорнія і повертаються в нього знову?

Перше місце, куди Ви потрапляєте в готелі – це хол. В готелі Каліфорнія він особливий. Ви робите перший крок і ступаєте на начищений мармурову підлогу. Далі підходите до інкрустованою мармуровими вставками стійці рецепції. Поки Ви думаєте, який номер віддати перевагу, чуєте спів канарки. А коли повертаєтеся, щоб знайти очима клітку з птахом, бачите затишний куточок для відпочинку з каміном в центрі. Візерунок мармурового каміна переносить в часи, коли в Одесі для аристократів зводили розкішні особняки і дачі. На каміні – старовинна амфора, частинка давньогрецької історії цієї південної землі. Поруч вітрина зі статуетками і фотографіями, у якій гість може почерпнути знання про історію міста.
Хол у вечірній час висвітлюють, а вдень служать прикрасою п’ять кришталевих люстр – одна велика і чотири маленьких. На другому поверсі готелю знаходиться витончена галерея – звідси відкривається вид на мереживний кришталь люстр і дзеркальну мозаїку стелі. Тут можна неспішно пити ранкову каву, складати плани на майбутнє, читати …

Куди б Ви не були, Ви побачите своє відображення в одному з великих дзеркал. Коридори Каліфорнії прикрашені полотнами з яскравими середземноморськими пейзажами і картинами із зображенням морської стихії – море близько. Його видно з вікон готелю.

Вид на місто з його старими дахами, зеленими клаптик парків і синіми – моря, відкривається з затишних балконів з кованою огорожею. У готелі є два номери з терасою, облицьованої білими мармуровими плитами.

В готелі Каліфорнія зупинявся український актор і телеведучий Володимир Горянський, заслужений артист України Гарік Кричевський, оперна співачка Любов Казарновська, актори французької рок-опери Моцарт, співачка Ірина Білик, лідер рок-групи “Нічні снайпери” Діана Арбеніна і багато інших.

Готель отримав сертифікат відповідності найбільшого в світі сайту про подорожі TripAdvisor, сертифікат відповідності сервісу безкоштовного бронювання готелів України Hotels24, а також грамоти від туристичних асоціацій регіону. У 2017 році готель Каліфорнія отримали відзнаку за найякісніші товари та послуги в Одесі.