База відпочинку “Карпати”

[URIS id=5039]

База відпочинку «Карпати» розташована при узбіччі густого карпатського лісу на околиці туристичного містечка Яремче. Літопис бази розпочався у 1979 році. Органічно вписавшись у навколишню місцевість і природу чарівних гір, оригінальний архітектурний ансамбль бази став також окрасою містечка Яремче. У 1995 році «Карпати» зазнали капітальної реконструкції та розбудови, отримавши водооздоровницю, нові номери, кінозал, їдальню і т.д. У 1999 році творчому колективу за високопрофесійні інженерні рішення при будівництві бази було присуджено Державну премію в галузі архітектури. 
Сьогодні база відпочинку «Карпати» — це одне із провідних відпочинково-оздоровчих підприємств Карпатського регіону. Вона розрахована на одночасне оздоровлення 300 осіб. Кількість відпочиваючих постійно зростає і за останні 5 років вона подвоїлась. Щорічно тут зупиняються біля 4,5 тис. іноземних туристів майже з 50 країн світу. У будь-яку пору року тут можна знайти собі заняття до вподоби — веселі розваги або активний відпочинок. 
За період діяльності бази тут оздоровилися близько 250 тисяч українців, мешканців країн СНД та країн далекого зарубіжжя. 
База відпочинку «Карпати» забезпечує не тільки комфортний відпочинок і зміцнення здоров’я, але і придатна до проведення семінарів, конференцій, симпозіумів і зустрічей найвищого рівня. За останні роки тут було проведено 70 міжнародних конференцій, близько двохсот семінарів за участю представників багатьох галузей народного господарства України. 
Сьогодні база «Карпати» включає повну інфраструктуру для активного відпочинку та оздоровлення з сучасним обладнанням. Номерний фонд відпочинкової бази «Карпати» відзначається розмаїттям категорій помешкань — від демократичних одномісних номерів до розкішних багатокімнатних апартаментів. Детальніше з послугами і зручностями бази ви можете дізнатися на відповідних розділах веб-сайту. Загалом на базі — 138 номерів на 276 місць. 
База відпочинку «Карпати» робить вагомий внесок у розвиток туризму України. Нашими основними партнерами є туристичні агенції великих міст України.

ЗРУЧНОСТІ В ГОТЕЛІ

 Wi-Fi

 ресторан

 трансфер

 дитяча площадка

 конференц зал

 бар

 магазин

 кафе

 сауна

 організація активного відпочинку

 організація екскурсій

 паркінг

 прокатний пункт Г/Л спорядження

 дитяча кімната

 масаж

 караоке

 бесідка

 мангал

 тренажерний зал

 SPA центр

 фітнес центр

 настільний теніс

 тенісний корт

 більярд

 волейбольне поле

 футбольне поле

 хімчистка

 баня

 камінний зал

 спосіб оплати карти

 спосіб оплати безготівковий

 споcіб оплати готівковий