Грузія

Небагато малих народів на Землі можуть запропонувати відвідувачам так багато як Грузія.

Країна, за площею рівна Швейцарії, може похвалитися найвищими у Європі горами, де пролягають насправді казкові маршрути, багатими традиціями виноробства з великої кількості різноманітності сортів винограду, фантастичною архітектурою кам’яних фортець, церквами з багатими чудовими фресками, вирізьбленими деревяними балконами.

Додайте до цього середземноморський клімат, легендарну грузинську гостинність і Ви матимете унікальне місце для подорожі.

Тож, приїздіть і відкрийте для себе тури в Грузію!

ОФІЦІЙНА НАЗВА: Грузія
МІСЦЕВА НАЗВА: Сакартвело
МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: Грузія розташована на межі Європи і Азії, між Чорним і Каспійським морями. За площею приблизно рівна  Швейцарії, займає 69, 700 кв.км. Межує з Туреччиною, Росією, Вірменією та Азербайджаном.
ФОРМА ПРАВЛІННЯ: Президентсько-парламентська демократія.
ДЕРЖАВНА МОВА: Грузинська, має власний алфавіт, існує понад 2000 років.
НАСЕЛЕННЯ: 4.6 млн. осіб.
СТОЛИЦЯ: м. Тбілісі, 1,3 млн. осіб.
ГРОШОВА ОДИНИЦЯ: ларі.

ГЕОГРАФІЯ: Грузія має надзвичайно різноманітний ландшафт і займає більшу частину території між Великим і Малим Кавказькими Хребтами.
Сурамський ланцюг розділяє Грузію на дві кліматичні зони: субтропічну західну і  прохолоднішу – східну.
КЛІМАТ: Кращим сезоном для відпочинку вважається період з кінця квітня до кінця жовтня. Середня температура вдень складає близько +20°C – +25°C у травні, вересні і жовтні, а влітку – від +28°c до +33°C
ОБМІН: Долари і євро можна обміняти скрізь, виключення складає швейцарські франки, які можна обміняти лише у банках в Тбілісі. Кредитні картки можна перевести в готівку в банках і банкоматах м. Тбілісі. Проте майте на увазі, що не у всіх ресторанах і магазинах приймають кредитні картки.