Домінікана про ковід

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення
1 Чи потрібна страховка, що включає COVID 19?

– Ні, але рекомендується

2 Чи може гість отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

– Ні

3 Чи є мінімальна межа страхування?

– Ні

4 Чи потрібна додатковий документ при в’їзді в країну?

Негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 після прибуття не потрібно. Після прибуття проводитимуться вибіркові тести для 3-10% пасажирів і для тих, у кого є симптоми.

Перед вильотом мандрівникам рекомендується уточнити у авіакомпанії про вимоги до тестування або інших відповідних вимогах для прибуваючих рейсів в Домініканську Республіку.

Як частина імміграційних і митних форм, пасажири повинні заповнити та надати аффідевіт про стан здоров’я мандрівника. За допомогою цієї форми пасажири заявляють, що не відчували ніяких симптомів, пов’язаних з COVID-19 протягом останніх 72 годин і надають контактну інформацію протягом наступних 30 днів.

З 01.02.2021 кожен турист повинен перед вильотом самостійно заповнити та роздрукувати код (або завантажити на телефон) «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/

Анкета заповнюється окремо на кожного туриста. Турист також може заповнити «Електронний квиток» на сайті після прикордонного контролю. Рекомендуємо заповнювати за 72 години до вильоту рейсу.

З 01.02.2021 туристи в обов’язковому порядку повинні будуть самостійно заповнювати «Електронний квиток» і отримувати 2 QR коду – на приліт і на виліт з країни.

5 Чи обов’язково носіння маски в аеропорту?

– Так

6 Чи вимірюватися температура туристів в аеропорту?

– Так

7- Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID 19 в аеропорту? Якщо так, це платно або безкоштовно?

Так, буде проведено тест безкоштовно.

8- Якою буде процедура, якщо тест позитивний?

Гості з позитивними результатами будуть доставлені під спостереження в державна медична установа.

9- Яка буде процедура, якщо результат тесту негативний?

Трансфер буде чекати, поки всі гості не покинуть термінал аеропорту, тільки якщо не буде отримано інформацію про те, що деякі гості будуть поміщені в зону карантину. Просимо взяти до відома, що з-за нових норм прибуття пасажирів, час очікування трансферу від прибуття до відправлення автобуса буде збільшено.

10 Чи потрібна обов’язкова обсервация по прильоту в країну?

– Тільки при позитивному результаті тесту

11- Чи є обмеження по транспортним засобам на трансфер?

– Ні

12- Чи існують правила, обов’язкові для гостей під час трансферу?

– Так, носіння маски обов’язково

Додаткова інформація:

Перед початком подорожі детальну інформацію щодо переліку транзитних документів і вимог щодо наявності ПЛР-тестів рекомендуємо уточнити у консульств відповідних країн.

Звертаємо вашу увагу, що умови в’їзду в країну і транзитні умови можуть бути змінені в будь-який момент.

ВАЖЛИВО!

З 30 березня 2021 року пасажирам, які подорожують транзитом через Німеччину, необхідно пред’явити негативний результат тесту на Covid-19 (PCR, antigen, RT-LAMP або TMA) отриманого не раніше, ніж за48 годин на момент в’їзду. Підтвердження негативного результату перевіряється співробітниками авіакомпанії перед вильотом. Подорож неможливо без негативного результату тесту. Правило поширюється на всіх пасажирів у віці від 6 років.