Египет про ковід

Питання, що стосуються обслуговування в аеропортах пунктів призначення

1 – Чи потрібна страховка, включаючи COVID-19?

Так, така страховка необхідна.

2 – Чи можна отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

Ні. Придбати страховку в аеропорту неможливо.

3 – Чи є мінімальна межа страхування?

Ні. Мінімальна межа відсутня.

4 – Чи потрібна додатковий документ при в’їзді в країну?

Так, всім пасажирам (за винятком дітей до 5,99 років), які прибувають до Єгипту, необхідно мати при собі:

1) Форму декларації (Declaration Form) заповнену вручну в аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або попередньо до прибуття в аеропорт призначення. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення.

2) Один з наступних документів:

Негативний результат тесту типу RT-PCR, зроблений не більше, ніж за72 години до прибуття.
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, затверджене ВООЗ і Єгипетським управлінням з лікарських засобів, проти COVID-19 з чітким QR-кодом, в якому зазначено, що турист отримав подвійну дозу вакцини не менше, ніж за 14 днів до прибуття (Pfizer / AstraZeneca / Moderna / Sinopharm / Sinovac / Sputnik), або не менше 14 днів з моменту першої дози Johnson & Johnson.
Зверніть увагу на требаванія до сертифікатів (довідками):

✔видана офіційної лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа,
✔ виданий англійською мовою
✔ містить мокру печатку лабораторії і підпис лікаря,
✔ містить читабельний QR-код з посиланням на результат тесту на офіційному сайті лабораторії
✔ містить точну дату і час складання тесту;
✔ не має яких-небудь дефектів (виправлень, стирань, поправок)
✔ не приймаються сертифікати заповнені від руки
✔ необхідно мати при собі паперовий оригінал сертифіката з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Єгипті, а також одну роздруковану копію (паперову копію), яка залишається в аеропорту Єгипту.

Важливо! У разі будь-яких підозр щодо достовірності пред’явленого пасажиром тесту PCR, пасажиру буде запропоновано пройти тест повторно в аеропортах Хургади та Шарм-ель-Шейха, а необхідний збір в розмірі 30 $ буде стягуватися безпосередньо з пасажира.

Оновлена ​​інформація про вимоги до тестів для туристів.

5 – Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо Covid 19?

Ні, таких сертифікатів не існує. Проте, аеропорт прибуття відповідає всім рекомендаціям Уряду Єгипту і Міністерства Туризму та старожитностей щодо заходів безпеки. Також, Міністерство Туризму та старожитностей подтерділо, що Єгипет має Марку Безпечного Подорожі (Safe Travel Stamp) від Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC).

6 – Чи повинні туристи носити маску в аеропорту?

Так. Носіння маски на території аеропорту є обов’язковим. Перебування без маски заборонено.

7 – Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Так. Температура всіх туристів вимірюється автоматично за допомогою спеціальних температурних камер. Не виключається необхідність індивідуального вимірювання температури.

8 – Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID 19 в аеропорту?

Карантинний лікар в аеропорту супроводжує туриста в ізольоване приміщення для повторної перевірки. Якщо результати перевірки свідчать про можливе захворювання COVID-19, туриста направляють в лікарню для проведення аналізу.

9 – Якою буде процедура, якщо тест позитивний?

Турист повідомляє результати тесту в свою страхову компанію, після цього його відправляють на карантин. Місце карантину визначає Міністерство охорони здоров’я Єгипту.

10 – Якою буде процедура, якщо тест не виявив COVID-19?

Туриста відправляють в заброньований готель, ODEON Tours Egypt бере на себе організацію трансферу.

11 – Чи потрібна обов’язкова обсервация по прильоту в країну Єгипет?

• Ні, для туристів, що прибувають в країну з заздалегідь отриманим негативним результатом PCR-тесту.

• Туристи, які планують проходити тестування по прильоту в АРЄ, можуть бути відправлені на самоізоляцію в спеціально підготовлену для цього зону в готелі, до отримання результату тесту (рішення приймає адміністрація готелю). Результат тесту буде відправлений в готель проживання туриста протягом 8-24 годин.

У разі отримання позитивного результату тестування на COVID-19, за результатами укладення карантинного лікаря, туристу буде надано лікування чи госпіталізація (при необхідності). Кожен готель, який отримав сертифікат безпеки, повинен мати ізольовану зону / корпус / поверх для гостей з позитивними тестами, і, в залежності від ступеня тяжкості симптомів захворювання гостя, лікар від Міністерства охорони здоров’я визначатиме, чи дозволено гостю залишатися в ізольованій зоні готелю або він повинен бути госпіталізований в клініку.

12 – Чи потрібна обов’язкова обсервация після повернення з Єгипту?

Ознайомитися зі змінами в порядку перетинання державного кордону громадянами України та іноземцями

13 – Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?

Згідно з вимогами, транспортний засіб заповнюється на 50% своєї місткості (великий автобус – 25 осіб, середній автобус – 10 осіб, миниавтобус – 6 осіб, автомобіль – 2 особи).

14 – Чи існують правила, обов’язкові для гостей під час трансферу?

Так, носіння маски під час трансферу є обов’язковим. Також необхідно дотримуватися всі діючі вимоги Міністерства охорони здоров’я Єгипту.

Наші співробітники пройшли необхідні тренінги та готові обслуговувати вас у відповідності з усіма правилами гігієни.

Додаткова інформація:

В аеропорту проводиться регулярна і часта дезінфекція.
Вживаються всі заходи для забезпечення соціального дистанціювання у всіх приміщеннях аеропорту.
Правила, яких потрібно дотримуватися щодо COVID-19, повинні бути на видному місці, і туристам має бути оголошено, що потрібно слідувати цим правилам.
У транспортних засобах забороняється їсти і вживати будь-які напої, крім води.
Правила перевезення домашніх тварин

Для домашніх тварин необхідно мати ветеринарний паспорт з внесеними відмітками про вакцинацію, дійсну мед. довідку в якій зазначено, що тварина не заражено вірусом або іншими захворюваннями, а також негативний результат тесту на COVID-19. В аеропорту прибуття ветеринарний лікар перевіряє наявність всіх вищезазначених документів.

Для тварин, які прилітають в аеропорт Хургади:

Додатково до стандартних документів, які повинні бути підготовлені пасажиром до вильоту, по прибуттю в а / п Хургади тварині необхідно пройти тестування на COVID-19 Вартість послуги: 1100 L.E. * в Ветеринарної карантинній службі аеропорту. Довідка тільки від цієї служби з негативним результатом тесту на COVID-19 є прийнятною для перетину кордону тваринам.

Для тварин, що вилітають з аеропорту Хургади:

Додатково до стандартних документів пасажир повинен отримати офіційний дозвіл Ветеринарної карантинної служби аеропорту, звернувшись не пізніше, ніж за 5 робочих днів до вильоту.

Контакти працівників служби: Quarantine MNGR: Dr Alaa Saleh Cellphone: +201003999235 Email: alaasaleh7777777@gmail.com Quarantine DEPUTY MNGR: Dr Mohamed Cellphone: +201093140005

Всі тварини, які прибувають в аеропорт Шарм-ель-Шейх, крім стандартних медичних довідок і документів, повинні мати тест на COVID-19 з негативним результатом, зроблений не раніше ніж за 72 години до прибуття. Тестування тваринного слід проводити в пункті вильоту, оскільки в аеропорту Шарм-ель-Шейх такої можливості немає.

* Вартість послуги є ознайомчої і може час від часу змінюватися на розсуд вищезазначених служб.

* Довідкова інформація про розмір туристичного податку в країні перебування, оплачується на місці.