7 ЧУДЕС ЛЬВОВСКОГО РІЗДВА

Яку екскурсію варто відвідати у Львові в період новорічних та різдвяних свят?

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ЗНИЖКИ НА ЕКСКУРСІЇ!ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ!*

* На безкоштовних умовах відвідування екскурсія 06.01 на 16:00 діє тільки для тих, хто забронював і оплатив послугу “Різдвяна вечеря” згідно з акційними умовами.

Всі до Львова на Різдво! Запрошуємо панове, на святкову Різдвяну екскурсію по Львову! Вас чекає знайомство з містом і його традиціями, колоритом, звичаями і популярними львівськими різдвяними локаціями. Разом з гідом, Ви відвідаєте Львівський Різдвяний Ярмарок, продегустуєте головні львівські гастрономічні символи цього свята: пампушки, кутя, мед, різдвяні пряники, ароматний вуличний глінтвейн і грог, спробуєте традиційні львівські ковбаски і яблука в карамелі. Ви відвідаєте три найбільших львівські храми, в яких святково колядують і щедрують хористи, діти, церковні ансамблі. Разом з гідом помилуєтеся і сфотографуєтеся біля Львівського Дідуха – галицького оберега Різдва. Ви пройдетеся по місцях проведення найбільших зимових львівських фестивалів і візьмете в них безпосередню участь: “Спалах Різдвяної зірки”, “Свято Пампуха” і фестиваль “Львівської Коляди“. Також ми не залишимо без Різдвяної Львівської Інсталяції “Народження Христа”, так звана “Різдвяна Шопка“. На цій екскурсії Ви дізнаєтеся як вариться справжня львівська кутя, і як львів’яни накривають святковий стіл і як вітають один одного в цей час … Ми Вам розповімо про всі дива Львівського Різдва! *

ДідухА після такої насиченої прогулянки, змучені, але щасливі – йдемо всі разом на традиційний Різдвяну Вечерю 06 січня 2018 р!

Де і коли?

  • Початок і місце зустрічі:  за домовленістю.
  • Вартість екскурсії індивідуально: 250 грн/год. Мінімальне замовлення — 2 год.
  • Вхідні квитки: Латинськи собор – 3 грн,  Вірменська церква – 2 грн.
  • Маршрут екскурсїї: площа Ринок, Латинська Катедра, церква Петра і Павла, проспект Свободи – Львівський Різдвяний Ярмарок, Оперний Театр Львівський “Вернісаж”, вул. Вірменська, Вірменська Церква, Музейна площа, Домініканський Собор, вул. Руська.

* Тематична екскурсія актуальна в період новорічно-різдвяних свят – орієнтовно з середини грудня до  середини січня.