Мальдиви

Оновлене 29.01.2021

Питання, що стосуються обслуговування в аеропортах пунктів призначення

1 – Чи потрібна страховка, що включає COVID-19?

Не обов’язково.

Зверніть увагу, що пасажир або курорт повинні покривати будь-які витрати, пов’язані з підозрою (ПЛР-тест) і можливі витрати, пов’язані з отриманням результату тесту. Отже, бажано мати медичну страховку, яка покриває COVID-19.

2 – Чи можна отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

На даний момент немає. Гостям рекомендується оформити страховку до початку поїздки.

3 – Чи є мінімальний страховий ліміт?

Ні.

4 – Чи потрібна додатковий документ при в’їзді в країну?

ВАЖЛИВО: для транзитних пасажиро, подорож через ДУБАЙ

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай на Мальдіви зобов’язані пред’явити перед вильотом негативний результат ПЛР-тесту.

Термін дії тесту, а також вимоги авіакомпаній можуть бути змінені в будь-який момент, прохання перевіряти актуальну інформацію на сайті авіакомпанії або в турагенції.

Всі туристи і короткострокові відвідувачі зобов’язані пред’явити негативний PCR-тест по прибуттю на Мальдіви зроблений не більше, ніж за 96 годин до вильоту (96 годин починається з моменту взяття проби).

Діти молодше 0,99 років звільнені від здачі PCR-тест.
Якщо пасажир здійснює транзит під час поїздки, початковий PCR-тест буде дійсний тільки в тому випадку, якщо транзит не перевищує 24 годин.
Якщо пасажир здійснює транзит більше 24 годин, він повинен пройти повторний PCR-тест до посадки в пункті транзиту.
Не потрібно обов’язковий переклад результату ПЛР-тесту на англійську мову (рекомендується).

ПЛР-тест повинен бути наданий як оригінал сертифіката, виданий схваленої, ліцензованої або зареєстрованої урядом лабораторією. У сертифікаті про негативний ПЛР-тесті має бути зазначено назву та адресу лабораторії, результат тесту, друк лабораторії, дата тестування, а також повинні бути вказані ім’я та підпис співробітника, який видав результати.

Зі списком лабораторій, затверджених МОЗ України, можна ознайомитися за посиланням

Авіакомпанія, яка виконує рейси, буде перевіряти даний документ до вильоту гостя.

Всім відвідувачам, які перебувають в країну, необхідно встановити додаток «TraceEkee» (App Store / Play Store) до прибуття в країну з метою забезпечення Вашої безпеки і безпеки оточуючих під час Вашої відпустки.

Заповнення форми Декларація про здоров’я

є обов’язковою процедурою для всіх, хто прибуває пасажирів. Всім пасажирам необхідно заповнити онлайн-форму Декларації про здоров’я нне раніше ніж за 24 години до вильоту на Мальдіви.

Форма декларації здоров’я (HDF) повинна бути заповнена і представлена ​​усіма відвідувачами двічі – спочатку по прибуттю на Мальдіви, а потім перед від’їздом з Мальдів (заповнюється не раніше ніж за 24 години до вильоту на Мальдіви і за 24 години до зворотного вильоту з країни). Ця форма повинна бути представлена ​​відповідній посадовій особі по прибуттю в аеропорт.

Отримавши Декларацію про стан здоров’я, ви отримаєте QR-код по електронній пошті. Вам буде необхідно завантажити отриманий QR-код на свій телефон. По прибуттю в аеропорт, співробітники імміграційної служби перевірять Ваші документи і попросять Вас надати QR-код разом з Декларацією про стан здоров’я.

ВАЖЛИВО: Гості, які прибудуть без онлайн-форми, будуть заповнювати її в аеропорту, що може зайняти деякий час і привести до того, що гості пропустять свій трансфер в готель.

Результат негативного результату ПЛР-тесту:
1.повинен бути завантажений в форму Декларація про здоров’я(приклад)

2.повинен бути наданий авіакомпанії за запитом;
3.повинен бути представлений в імміграційну службу Мальдів по прибуттю на Мальдіви.

5 – Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо covid-19?

Ні.

6 – Гість повинен носити маску в аеропорту?

Так. Всі туристи повинні носити маски в аеропорту, а так само під час внутрішніх подорожей і у всіх закритих громадських місцях.

Всі відвідувачі повинні завжди перебувати на відстані не менше одного метра один від одного. Міжнародний аеропорт вела (VIA) впровадив заходи соціального дистанціювання зі знаками і маркуванням статі в пасажирських терміналах.

7 – Чи буде вимірюватися температура гостей в аеропорту?

Так. Всі туристи проходять температурний контроль по прибуттю на Мальдіви.

8 – Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID-19 в аеропорту?

Ви можете бути обрані для випадкового ПЛР-тесту Мальдівськими органами охорони здоров’я. Це добровільний тест. В даному випадку уряд Мальдівських островів буде нести витрати на вибіркове тестування.

Туристи, які мають симптоми, схожі на COVID-19, такі як температура вище 38, кашель, чхання, будуть перевірені на COVID-19. Зверніть увагу, в даному випадку уряд Мальдівських островів не нестиме витрати на ці тести і перебування в транзитному центрі.

Особи, відібрані для проведення ПЛР-тестування, будуть супроводжуватися в місце проведення тестування, а потім перенаправлятися в транзитний пункт до отримання результатів тесту.

Уряд зробить все можливе, щоб результати тесту були доступні протягом максимум 24 годин з моменту проведення тесту.

9 – Якою буде процедура, якщо результат тесту позитивний або є підозри на Сovid-19?

Ізоляція буде проводитися в спеціально відведеному транзитному пункті або на курорті призначення туристів (в залежності від політики курорту).

Якщо результат ПЛР-тесту буде позитивним, турист може продовжити ізоляцію на курорті або буде переведений в призначений державний центр ізоляції:

а) турист може бути ізольований в заброньованої кімнаті АБО в окремій кімнаті, відповідно до рекомендацій державних органів охорони здоров’я.

б) турист, який був ізольований в окремій кімнаті, повинен буде сплатити додаткову кімнату безпосередньо в готелі на час ізоляції.

c) при важких випадках турист може бути переведений в окреме медичний заклад для лікування. В такому випадку турист буде запропоновано здійснити оплату за таку домовленість.

Обов’язковий 14-денний карантин буде здійснюватися відповідно до керівництва ВООЗ для тих, хто мав тісний контакт з хворим. Подорож не буде дозволено протягом періоду карантину.

Якщо у туриста є підозра на Covid-19, під час перебування:

необхідне тестування буде проводитися відповідно до вказівок державних органів охорони здоров’я. Можливо, споживача попросять оплатити тест.
можливо що туриста попросять ізолюватися в тій же заброньованої кімнаті, поки не будуть отримані результати тесту.
Якщо курорт підозрює або зафіксував позитивний випадок Covid-19, про що було повідомлено після прибуття клієнта:

можливо, що готель буде змушений обмежити експлуатаційні можливості і послуги відповідно до вказівок державних органів охорони здоров’я та з-за обмеженого штату співробітників.
можливо, що туриста попросять оплатити тест ПЛР, який буде проведено до від’їзду з острова (в якості обов’язкової вимоги, що пред’являється державними органами охорони здоров’я до готелів).
Якщо курорту було повідомлено до прибуття клієнта про підозру або про випадок захворювання Covid-19:

можливо, що клієнт буде переведений в інший готель після прибуття на Мальдіви.
10 – Якою буде процедура, якщо результат тесту буде негативним?

Якщо результат ПЛР-тесту негативний, турист буде звільнений з ізоляції. У разі негативного ПЛР-тесту у туриста, який тимчасово знаходиться в ізоляції в транзитному центрі, він / вона звільняється від ізоляції і може відправитися на курорт.

Будучи звільненим з ізоляції, турист з симптомами повинен дотримуватися обмеження на відвідування громадських місць, наприклад таких, як ресторани, до періоду відсутності симптомів.

По прибуттю, якщо який-небудь турист повідомляє про контакт з підтвердженим випадком COVID-19 протягом 14 днів до прибуття (згідно з карткою з Декларацією здоров’я пасажира), він повинен бути оглянутий лікарем в клініці аеропорту. Якщо людина не має симптомів, йому буде потрібно карантин. Якщо у людини виражені симптоми, буде взято тест на COVID-19 і пацієнт повинен буде відправлений у призначений установа для ізоляції.

Туристи, які не мають симптомів COVID-19, не зобов’язані проходити карантин по прибуттю на Мальдіви.

У разі, якщо тест у туристів негативний і вони пропустили трансфер, їм необхідно зв’язатися з курортом для вирішення даного питання.

11 – Чи потрібна обов’язкова обсервация по прильоту в країну?

Ні, але якщо є симптоми, будуть застосовані дії, зазначено вище.

 

12 – Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?

Це буде залежати від кожного транспортного засобу, нові стандарти заходів безпеки будуть дотримані.

13 – Чи існують правила, обов’язкові для гостей під час трансферу?

Всі туристи повинні носити маски в аеропорту, під час внутрішніх подорожей і у всіх закритих громадських місцях. Носити рукавички – на розсуд гостей, але обов’язково мити руки і час від часу проводити санітарну обробку.

Якщо Ви відчуваєте поява симптомів під час польоту, негайно повідомте про це екіпажу авіакомпанії.

Якщо у туриста по прибуттю проявляється симптоми COVID-19, він повинен буде пройти ПЛР-тест. Якщо ви подорожуєте в групі, всі члени групи повинні пройти тестування.