МАЙСТЕР-КЛАСИ У ЛЬВОВІ

Дорогі гості,  крім екскурсій  по Львову, пропонуємо з користю провести дозвілля у Львові та відвідати цікаві майстер-класи: 

лялька-мотанкаТворчий майстер-клас “Лялька-мотанка”

Ще з давніх-давен, наші предки захоплювались різними майстер-класами, а особливо любили робити ляльки-мотанки. Коли приходило натхнення, то все, що було не придатне для використання йшло в діло. Різні стрічки, намистинки, дитячий одяг, квіти, клаптики сорочок, старі скатертини та інші текстильні речі. З цього можна зробити висновок, що лялька-мотанка – це річ з підручних матеріалів, яка не потребує додаткових витрат. На майстер-класі, Ви зможете ознайомитись з технікою виготовлення ляльок, а також отримати масу задоволення від цієї надзвичайно цікавої роботи. Ну і бонусом для Вас буде зроблена власноруч лялька-оберіг. Тривалість мк – 1-1,3 години. Мінімальна кількість осіб в групі – 10 ос.Вартість –  від 75 грн/ос. 

Творчий майстер-клас “Розпис писанок”

Протягом віків, українці мали традицію розписувати писанкиписанка, розпис писанки, майстер-клас з писанкиадже вона – це символ зародження життя. Писанкарство має ще дохристиянське походження, тому дуже важливо підтримувати цю традицію, щоб зберегти наші корені та духовний спадок. На майстер-класі, Вам розкажуть про різноманітні легенди, як виникло писанкарство, що означає той чи інший символ та колір. Ви пізнаєте, як правильно тримати писачок, виводити традиційні орнаменти, а наприкінці отримаєте,  виготовлений сувенір. Тривалість мк – 1-1,3 години. Мінімальна кількість осіб в групі – 10 ос. Вартість –  від 85 грн/ос. 

майстер-клас з карамелі Гастрономічний майстер-клас “Виготовлення карамелі”.

Купуючи смачні, яскраві карамельки, напевно, Ви не один раз задавали собі питання, як вони зроблені, якими фарбами розфарбовані, як вони набули такої форми. На майстер-класі, Ви зможете власноруч зліпити з теплої карамелі різноманітні форми (звірятка, квіти або просто скрутити карамель в трубочку і порізати на шматочки). Кондитер детально розкаже про техніку варіння, ліпнину, про натуральні барвники та надзвичайні форми. А наприкінці Ви отримаєте солодкий сувенір. Тривалість мк –  до 30 хв. Мінімальна та максимальна кількість осіб в групі – від 3 до 10 ос. Вартість – від 50 грн/ос. 

шоколадний майстер-класГастрономічний Майстер-клас “Шоколадний”

А чи хотіли б Ви відчути себе справжнім шоколатьє? Це можна зробити на майстер – класі, де Ви зможете освоїти технологію створення солодощів з білого та чорного шоколаду, а також зможете створити унікальний декор для кожної цукерки. Це чудове заняття, яке підійде, як для дітей так і для дорослих. Завдяки таким навичкам, Ви легко зможете зробити цукерки в домашніх умовах і отримати новий кулінарний досвід. Тривалість мк – 1- 1,3 год. Мінімальна  кількість осіб в групі – від  10 ос. Вартість –  від 164 грн/ос. 

майстер-клас з марципанів Гастрономічний майстер-клас “Ліплення фігурок з марципану”

Марципан – це символ багатьох свят та ярмарків в Європі, адже він використовується для виробництва різноманітних десертів та в декоруванні виробів. На майстер-класі у Вас буде чудова нагода зліпити свого улюбленого мультфільмного героя, кумира або просто веселу фігурку. Також Ви отримаєте цікаву інформацію про виробництво марципанів і яку користь вони несуть у житті. В кінці на Вас буде чекати приємний сувенір. Тривалість мк – 1 год. Мінімальна та максимальна  кількість осіб в групі – від 5 до 10 ос. Вартість –  від 70 грн/ос. 

свічки майстер-класТворчий майстер-клас “Виготовлення свічок”

Воскова свічка – це, як символ тепла та благополуччя. Вона може зігріти, наповнити дім приємним ароматом або ж запалити радість в душі. Тому гарним подарунком, може стати свічка, а особливо та, яка зроблена своїми руками і в цьому Вам допоможе майстер-клас. Під час такого веселого заняття, Ви отримаєте приємні враження від виготовлення, зможете проявити свої таланти в дизайні свічок, а в кінці на Вас буде чекати запашний сувенір. Тривалість мк – 1 год. Мінімальна та максимальна  кількість осіб в групі – від  7 до 15 ос. Вартість –  від 160 грн/ос. 

 *Вартість та дати проведення майстер-класів уточнюються додатково та бронюються завчасно.