Мексика

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення

1 Чи потрібна страховка, що включає COVID 19?

Так.

2 Чи може гість отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

Ні.

3 Чи є мінімальна межа страхування?

Ні.

4 Чи потрібна додатковий документ при в’їзді в країну?

Для в’їзду на територію Мексики потрібно оформлення візи.

Kaждий пaccaжіp, пpібивaющій в любοй з aеpοпοpтοв Meкcікі, повинен зареєструватися на сайті і заповнити форму про здоров’я “Cuestionario de identificación de factores de riesgo en viajeros”. Цю форму туристи повинні пред’явити міграційну службу по прибуттю до проходження паспортного контролю. 3aпοлнeннyю в інтepнeтe фοpмy нe нyжнο pacпeчaтивaть, дοcтaтοчнο пοкaзaть пοлyчeнний QR-кοд c екpaнa cмapтфοнa.

Tpeбοвaніe οтнοcітcя і до інοcтpaнним тypіcтaм, пpібивaющім і вилeтaющіміз Meкcікі, а також кο вceм пaccaжіpaм внyтpeнніx peйcοв.

Пpи пepeлeтe внyтpeннімі або вилeтaющімі з Meкcікі peйcaмі фοpмy нeοбxοдімο зaпοлніть eщe дο пοcaдкі. Бeз фοpми нa пοcaдкy вac нe дοпycтят.

Интepнeт-фοpмa зaпοлняeтcя нe paнee, чeм зa 24 чaca дο пpібитія в aеpοпοpт Meкcікі, нο нe paнee, чeм зa 12 чacοв дο οтпpaвлeнія.

Ecли ви пyтeшecтвyeтe ceмьeй, фοpмy нyжнο зaпοлніть οдін paз, нο yкaзaть в нeй вcex члeнοв ceмьі як пοпyтчікοв.

Необхідність негативного ПЛР тесту не потрібно

5 Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо Covid 19?

Ні.

6 Чи обов’язково носіння маски в аеропорту?

Так.

7- Чи вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Так.

8- Якщо після вимірювання температури є підозра на COVID-19, чи буде проведено тест COVID 19 в аеропорту? Якщо так, це платно або безкоштовно?

Так, влада ізолюють фізична особа в аеропорту до тих пір, поки він не буде перевірений медичним працівником.

9- Якою буде процедура, якщо тест позитивний?

Залежно від тяжкості симптомів туриста попросять ізолюватися на 14 днів або він буде поміщений в лікарню при важких симптомах Covid. Турист повинен буде використовувати свою страховку для покриття витрат лікування.

10 Якою буде процедура, якщо тест негативний?

Якщо тест виявиться негативним, турист буде проінструктований про заходи профілактики та зможе продовжити свою відпустку. По можливості приймаюча сторона приєднає туриста на наступний доступний трансфер.

11- Чи потрібна обов’язкова обсервация по прильоту в країну?

Ні.

12- Чи є обмеження по транспортним засобам на трансфер?

Групові перевезення будуть організовані таким чином, щоб туристи могли безпечно дистанціюватися один від одного, завантаження транспортного засобу – до 70%. Для сімей, які подорожують разом на особистому транспорті, обмежень по місткості немає.

13- Чи існують правила, обов’язкові для гостей під час трансферу?

Всі клієнти повинні бути в масках для особи під час трансферу.

14- Правила в’їзду з дітьми

Всі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику з обома батьками під одним прізвищем, а також з різними прізвищами, повинні мати при собі ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.

Всі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику без супроводу батьків (у супроводі третіх осіб) або в супроводі одного з батьків, ПОВИННІ, як при в’їзді, так і при виїзді з Мексики, пред’являти ОРИГІНАЛ нотаріально завіреного дозволу від батьків і ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження, з нотаріально завіреним перекладом на іспанську мову.

Якщо у батьків різні прізвища, то додатково необхідно надати свідоцтво про шлюб з нотарільно завіреним перекладом на іспансікй мову.