Сейшели про ковід

З 25 березня 2021 року Сейшельські острови будуть відкриті для всіх відвідувачів незалежно від статусу вакцинації.

1 – Чи потрібна страховка, що включає лікування від COVID 19?

Так. Перед поїздкою необхідно переконатися, що у вас є медична страховка на випадок захворювання COVID-19.

2 – Чи може гість отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

Ні.

3 – Чи є мінімальна межа страхування?

Ні.

4 – Чи потрібна ПЛР-тест при в’їзді в країну? Чи є додаткові вимоги і умови відвідування країни?

Туристи, включаючи інфантів і дітей, повинні мати негативний ПЛР-тест, виданий акредитованою лабораторією. Тест необхідно здати не пізніше, ніж за 72 години до вильоту. Результат повинен бути виданий англійською мовою і роздрукований (електронний документ також буде потрібно для заповнення онлайн-форми).
Туристи повинні надати свої негативні результати ПЛР-тесту, інформацію про рейс та розміщенні до вильоту на Сейшели. Для цього потрібен дозвіл Health Travel Authorization (HTA). Туристи повинні подати заявку на Health Travel Authorization і пройти авторизацію через зазначену платформу за посиланням. Це може тільки бути зроблено після того, як вони отримають негативні результати ПЛР-тесту.
Звертаємо увагу, що дозвіл Health Travel Authorization (HTA) потрібно для кожного пасажира, що в’їжджає на Сейшельські острови, отримання дозволу є платним:

Стандартна обробка (запит буде оброблений не більше ніж за 9 годин):

10 євро *
Прискорена обробка (запит буде оброблений не більше ніж за 1 годину):

70 євро *

Якщо ви подаєте заяву більш ніж за12 годин до вильоту рейсу, рекомендуємо використовувати опцію «Стандартна обробка». Якщо ви подаєте заяву за 1-12 годин до вильоту рейсу, використовуйте опцію «Прискорена обробка».

* Дана сума сплачується самостійно туристом на порталі https://seychelles.govtas.com/

кредитної або дебетової картки для оплати збору (обов’язкового дозволу для здійснення поїздки в Республіку Сейшельські острови). Сума буде списана в гривневому еквіваленті за поточним курсом на дату оплати.

Після надання всієї інформації, органи громадської охорони здоров’я видадуть дозвіл на в’їзд через додаток Android,ios

Турист отримає QR-code, який сканується авіакомпаніями.

Цей код – доступ для туристів на Сейшельських островах.

При реєстрації на рейс все мандрівники, що прямують на Сейшельські острови, повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту представникам авіакомпанії для перевірки. Туристи повинні дотримуватися всі протоколи авіакомпаній протягом всієї подорожі.

Туристам, що не були вакциновані і проїжджають транзитом через країни, не включені в дозволений список країн, буде дозволено в’їзд на Сейшельські острови тільки в тому випадку, якщо вони не покидають аеропорт під час транзиту.

Туристи повинні переконатися, що бронювання житла здійснюється тільки в ліцензованих об’єктах, сертифікованих Управлінням громадської охорони здоров’я. (Див.список

сертифікованих об’єктів розміщення).

Ваучери на проживання, в яких відображається вся тривалість перебування на Сейшельських островах, повинні бути надані на імміграційної стійці для перевірки. Туристи без такого ваучера будуть спрямовані в інше сертифікована установа.

5 – Яких заходів було вжито в аеропорту щодо безпеки?

Влада міжнародного аеропорту Сейшельських островів вжили заходів для безпечного пересування в аеропорту:

Маски для обличчя слід носити постійно.
Відстань між людьми повинно бути не менше 1 м.
Дезінфікуючі засоби доступні на всій території терміналу і повинні використовуватися регулярно після контакту з поверхнями або предметами.
При отриманні багажу туристи повинні стежити за тим, щоб дистанція становила не менше 1 м.
Територія навколо конвеєрної стрічки розмежована для зручності туристів.
Туристи можуть використовувати дезінфіковані візки, розташовані на чітко визначених ділянках.
Всі туристи проходять температурний скринінг.
6 – Які дії будуть застосовуватися для туристів з симптомами хвороби?

Для туристів, які прибули з підвищеною температурою і респіраторними симптомами, такими як кашель, нежить або задишка, буде проведена ізоляція від інших мандрівників і для них буде проведено додатковий огляд і тестування на COVID-19.

Туристи, у яких розвиваються симптоми можливої ​​респіраторної інфекції (жар, кашель, задишка або втрата запаху / смаку), будуть передані в служби охорони здоров’я для подальшої оцінки їх стану та тестування.

7 – Які дії будуть застосовуватися для туристів з позитивним результатом тесту на COVID-19?

У разі виявлення туриста, інфікованого COVID-19, адміністрація громадської охорони здоров’я вимагає, щоб людина була ізольована від населення та інших туристів до одужання.

Симптоматичні випадки, особливо якщо вони потрапляють в групу «високого ризику» погіршення, будуть лікуватися ізольовано під медичним контролем.

Безсимптомним і помірно симптоматичним хворим рекомендується пройти ізоляцію в готелі.

8- Чи є певні вимоги до туристів, які здійснюють стикувальний внутрішній переліт на Сейшелах?

Так. Туристи, які очікують стикувальні внутрішні рейси на інші острови, повинні залишатися на території аеропорту до вильоту свого рейсу.

У разі, якщо стикувальний рейс здійснюється на наступний день, необхідно забронювати проживання на ніч в сертифікованому туристичному об’єкті розміщення.

Перебуваючи в аеропорту, необхідно постійно підтримуватися соціального дистанціювання.

9 – Які вимоги до трансферу?

Туристи повинні використовувати сертифікований транспорт. Всі туристи повинні дотримуватися правил дистанціювання, уникати фізичного контакту, такого як рукостискання, носити маску на протязі всього шляху до готелю і слідувати інструкціям безпеки.

Туристам не дозволяється користуватися громадським транспортом.

10 – Які вимоги до об’єкту розміщення?

Туристи можуть перебувати тільки в готелях, сертифікованих Public Health Authority.

Для забезпечення безпеки персоналу та відвідувачів, всі працівники туристичних установ щодня перевіряються на предмет ознак хвороби відповідальним співробітником.

Всі туристичні установи вжили заходів для соціального дистанціювання. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх правил, що діють в готелі:

носити маски у всіх громадських місцях, в тому числі на території готелю, особливо в закритих приміщеннях або на відкритому повітрі, де неможливо дотримуватися дистанції більше 1 м.
туристам, які бажають взяти участь в заходах, таких як екскурсії, огляд визначних пам’яток і т. д., потрібно використовувати ліцензованих постачальників туристичних послуг, сертифікованих Управлінням громадської охорони здоров’я.
Під час свого перебування в країні відвідувачі повинні уникати тісного тривалого взаємодії з місцевими жителями.
9 – Чи потрібна тест по вильоту з Сейшельських островів?

По вильоту з Сейшельських островів ПЛР-тест не потрібно.

ВАЖЛИВО. ПЛР-тест може вимагати авіакомпанія або кінцевий пункт призначення.

Приміщення для проведення ПЛР-тестування доступні на трьох основних островах, а саме на Мае, Праслене і Ла-Діге.

Відвідувачі, яким потрібна пройти тест, повинні заздалегідь зв’язатися з Управлінням охорони здоров’я за адресою електронної пошти –covid19test@health.gov.sc

або по телефону +248 4388410. Діти молодше 12 років і туристи від 65 років і старше звільнені від сплати. Всі тести ПЦР, що проводяться на Сейшельських островах, акредитовані Міністерством охорони здоров’я.

Всі тести ПЦР-тести в даний час проводяться в лабораторії громадської охорони здоров’я Сейшельських островів Міністерства охорони здоров’я, хоча в найближчому майбутньому можуть з’явитися приватні постачальники.

Мандрівники несуть повну відповідальність за свої дії і рішення про поїздку, включаючи перевірку ситуації з COVID-19 в країні, яку вони хочуть відвідати, а також самоконтроль будь-яких симптомів, з якими вони можуть зіткнутися.

Звертаємо вашу увагу на те, що динамічні пакети прораховані на регулярних рейсах з пересадкою / пересадками (нема на прямих рейсах).

Правила та вимоги напрямки можуть бути змінені країною перебування, перед поїздкою рекомендуємо ознайомитися з останніми вимогами на веб-сайті http://tourism.gov.sc/