Сиро-винний тур Закарпаттям

Сиро-винний тур Закарпаттям – це знайомство із історією, звичаями та  культурою. Запрошуємо!

– найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;

– мальовничі гірські пейзажі, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспад Шипіт, купання в термальному басейні міста Берегово;
– дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні, виготовлених за швейцарською технологією;
– дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

Сиро-винний тур. Екскурсії зі Львова

 

Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваТривалість: 2 дні/1 ніч.

Час та місце збору: 7:45, м. Львів, пл. Ринок, 29 (у внутрішньому дворику).

Ціна: від 695 грн/ос*.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваУ вартість не входять і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина: 
– палац Шенборна: загальний – 10 грн, школярі – 7  грн;
– Мукачівський замок: загальний  – 40 грн, пенсіонери – 30 грн, школярі – 20 грн;
Сиро-винний тур. Екскурсія зі Львова– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн., пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.;
– дегустація вин – 60 грн, екскурсія без споживання вина – 30 грн;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн, школярі – 30 грн;
– озеро “Синевир”: загальний – 15 грн, студенти і школярі – 3 грн;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн, діти до 10 років – безкоштовно.

Сиро-винний тур. Екскурсія зі ЛьвоваХарчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп “Левеш”, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість –  75 грн/ос.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість –  60 грн/ос.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – 40 грн/ос.
Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, печена картопля з бринзою, шкварками та домашньою ковбасою, хліб, чай з трав. Вартість 85 грн./особа.

*  У період новорічних та травневих свят  вартість туру може змінюватись.