Словаччина

Словаччина є однією з наймолодших і найкрасивіших країн Європи і світу. Відпочинок у Словаччині буде цікавий будь-якому туристу, люблячому колоритні пейзажі, масивні гірські хребти, а так само безмежні долини з хвойними лісами, численними водоймами, галасливими струмками і водоспадами.

Екскурсійні тури в Словаччину можна придбати цілий рік, оскільки туди варто їхати відпочивати як влітку, так і взимку. Народна архітектура, замки і фортеці, всілякі печери і чисті озера – все це приваблює до Словаччини туристів з усього світу. Особливо вдалим буде вибір екскурсійних турів до Словаччини, якщо вас цікавить велика кількість різноманітних туристичних маршрутів, на яких зустрінеться безліч затишних гірських готелів і пансіонів.

Відпочинок у Словаччині влітку дозволить вам насолодитися єднанням з природою, чудесної і комфортною обстановкою, а також пам’ятками, які ви зможете побачити на території цієї мальовничої країни. Природна краса, яка відкриється Вам при виборі екскурсійного туру до Словаччини, надовго западе вам у душу, а відпочинок в Словаччині з дітьми подарує позитивні емоції і можливість зміцнення здоров’я завдяки чудовому гірському клімату та специфічним географічним розташуванням країни.

Незважаючи на те, що Словаччина є досить слабкий європейською країною, її ландшафт вражаюче змінюється від низовин, покритих зеленими луками і блакитними озерами з кришталево чистою водою, до гірських ланцюгів із засніженими вершинами. Майже половину території цієї європейської держави займає Карпатська Дуга, а також інші неповторні гірські масиви, такі як Маленькі і Білі Карпати, Високі і низькі Татри, а також унікальне Словацька Рудогорье.

Якщо туристична компанія пропонує вам тури в Словаччину на автобусі, можете бути впевнені, що ця поїздка буде комфортною і безпечною, а найголовніше – незабутньою та цікавою. Дороги в Словаччині знаходяться у відмінному стані, хоч місцями і є досить звивистими, а види, які відкриються вам з вікна автобуса, здивують своєю колоритністю та красою.

Пам’ятки, які ви побачите, вибираючи тур до Словаччини на автобусі, такі як національний парк «Словенська Рай», стародавні замки найстарішого регіону Словаччини Спіша, а також інші красиві міста і місцевості, назавжди запам’ятаються своєю чарівною самобутньої атмосферою.

Всесвітньо відомі словацькі курорти, які розташовані біля цілющих мінеральних джерел, а так само різноманітні розважальні центри, такі як численні термальні парки, а так само аквапарк Татраландія дозволить Вам при відпочинку в Словаччині з дітьми весело і незабутньо провести відпустку.

Тури до Словаччини на автобусі дозволять вам за досить короткий термін зазнати пропоновані туристичні маршрути і відмінно провести час, насолоджуючись неповторними мальовничими краєвидами та природним ландшафтом. Відпочинок у Словаччині влітку забезпечить незабутні враження від різноманітних екскурсійних програм, а також ви зможете як відвідати романтичні провінційні містечка Словаччини з унікальною архітектурою, так і повною мірою насолодитися принадами річкових і гірських куточків.

Відпочинок у Словаччині з дітьми дозволить залишити на пам’ять безліч цікавих фотографій і сувенірів, а при поїздці в Словаччину всією сім’єю ви зможете разом чудово провести пору відпустки в одній з найбільш незвичайних країн світу за цілком прийнятну ціну.

Клімат: Оскільки Словаччина знаходиться в Європі, клімат тут практично такий самий, як в інших країнах цієї частини світу, а саме, помірний континентальний, з найхолоднішою погодою – взимку, та найтеплішою – влітку.

Середня температура січня -2С, а влітку тут не так вже і жарко – в середньому +21С. Отже, відпочивати в Словаччині – одне задоволення.

Валюта: Офіційна валюта Словаччини з 2009 року – євро.
Часовий пояс: Суттєвих часових розбіжностей у Словаччини та України немає, час в країні відстає від київського всього на 1 годину.
Географічне положення: Словаччина розташована у східній частині Європи, загальна її площа складає близько 50 000 кв.км.

На півночі найближчим сусідом Словаччини є Польща, на сході – Україна, з південного боку країна межує з Угорщиною, із західного – з Чехією та Австрією.

Однією з характерних особливостей Словаччини є її гориста місцевість. У північній частині країни знаходяться Карпатські гори. Найвищою їхньою частиною на території Республіки є гірська система Високі Татри – відоме та дуже популярне місце серед любителів гірських лиж.

А вздовж річки Дунай розташувалися низини.

Населення: Загальна кількість населення Словаччини – 5,38 млн. чоловік.

Етнічний склад доволі різноманітний: словаки складають – 86%, угорці – 10%.

Також у країні живуть чехи, росіяни, німці та поляки.

Мова: Державної мовою країни є словацька. Але в південній частині Словаччини також вживається угорська мова нарівні зі словацькою.
Політичний устрій: Словаччина – це парламентська республіка, на чолі якої стоїть президент.
Виконавчу владу в країні представляє прем’єр-міністр – глава уряду.Законодавчим органом в країні  є Народна Рада Словацької Республіки.

Найвищий судовий орган в Республіці представлений Конституційним судом.

Релігія: Релігія для жителів Словаччини має дуже велике значення. Згідно з конституцією Республіки кожна людина має право на свободу віросповідання.

Основна частина словаків (майже 70%) сповідують християнство (католицизм та протестантизм), близько 11% – лютерани та представники реформатської церкви. Греко-католиків в країні 4 %, православних християн – 1%