Танзанія

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення
1 – Які вимоги встановлені до подорожуючим в Танзанії?

Всі мандрівники повинні заповнити онлайн-форму, доступну за адресою https://afyamsafiri.moh.go.tz/ не раніше, ніж за 24 години до прибуття в Танзанії. Після реєстрації буде згенеровано код, який буде пред’являтися туристом по прибуттю.
Всі туристи, які прибувають в Танзанії (крім дітей молодше 5 років) повинні надати негативний тест на Covid-19 (полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі або кількісна ПЛР / Real Time Polymerase Chain Reaction (RT-PCR). Тест повинен бути зроблений не більше, ніж за 72 години до перетину кордону країни, відлік часу починається з моменту забору матеріалу.
2 – Чи потрібен додатковий тест при в’їзді в країну?

Так.

Всі мандрівники після прибуття в Танзанії повинні проходити медичний огляд на ознаки симптомів Covid-19, також обов’язковим буде проходження експрес-тест на Covid-19, вартість тесту – 25 дол. (Оплата здійснюється самостійно туристом на місці).

Всі мандрівники, які прибувають з країн з новими штамами COVID-19 (на основі щоденних оновлень ВООЗ), або ті, хто подорожував через ці країни за останні 14 днів, незалежно від обраного маршруту, повинні пройти експрес-тест в пункті в’їзду з подальшим 14- денним обов’язковим карантином за свій рахунок.

3 – Яка процедура передбачена для туристів з позитивним результатом тесту?

Якщо експрес-тест на Covid-19 виявиться позитивним, турист буде ізольований на 14 днів обов’язкового каратніна за свій рахунок. Особи, які зобов’язані пройти самоізоляцію, будуть спрямовані до місць для проходження карантину. З переліком зазначених місць можна ознайомитися в точці перетину кордону.

Додаткова інформація:

Під час перебування в країні все туристи повинні дотримуватися правил гігієни (миття рук), носити захисні маски і дотримуватися соціальну дистанцію.
Після прибуття в будь-який пункт в’їзду в країну всім мандрівникам будуть надані медичні інформаційні картки з контактними номерами номером і рекомендації самостійно контролювати симптоми і ознаки захворювання. Якщо у туристів з’являться будь-які симптоми, вони будуть обстежені і підлягають лікуванню в призначених урядом медичних установах за свій рахунок.
Всі транспортні засоби повинні надавати попередню інформацію про пасажирів, щоб дати можливість владі в пунктах в’їзду ретельно ознайомитися з інформацією на предмет можливої ​​ідентифікації пасажирів з високим ступенем ризику.
Перед початком подорожі детальну інформацію про перелік транзитних документів і вимог про наявність ПЛР-тестів рекомендуємо уточнити у консульств відповідних країн.

Звертаємо вашу увагу, що умови в’їзду в країну і транзитні умови можуть бути змінені в будь-який момент.