Угорщина

Угорщина – одна з найбільш незвичайних і старовинних країн Центральної Європи. Сусідить з Хорватією, Словенією, Словаччиною, Україною і Румунією. Столиця Угорщини – чарівне і колоритне місто Будапешт, розташоване на річці Дунай.

«Rayti Travel» пропонує доступний відпочинок в Угорщині, під час якого ви відвідаєте безліч цікавих і знаменитих місць цієї країни. Доступні ціни на відпочинок, короткий переліт і цікаві пам’ятки історії – не єдині причини поїздки в Угорщину. Тут багато дивовижних природних пам’яток, смачна кухня, унікальні традиції, і, звичайно ж, привітні і доброзичливі жителі.

Відпочинок в Угорщині актуальний і затребуваний цілий рік. Влітку ви можете насолоджуватися екскурсіями, прогулянками атмосферними містами і оздоровчим відпочинком на термальних курортах, яких тут дуже багато. Взимку, крім екскурсій та спа-відпочинку, ви можете також покататися на лижах чи сноуборді на курортах Бюк і Марта.

Угорщина розташована в центральній частині Європи, є членом Європейського Союзу та учасником Шенгенської угоди.

Країна має багатющу історію й особливу самобутню культуру, що позначилося на архітектурі й традиціях міст.

Угорщина відома своїм дивовижним вином, омоложуваними термальними джерелами, вражаючими своєю красою містами й пейзажами, а також процвітаючим мистецтвом музики й танцю. Щороку в столиці Угорщини проводять масштабні фестивалі класичної музики.

Також свого часу тут народилися й працювали видатні композитори.

Клімат: Клімат в Угорщині відносно сухий континентальний з холодною зимою і теплим літом. Середня температура в січні від -3 ° С до -1 ° C і в липні між +21 ° С до +23 ° C.
Середня кількість опадів на заході близько 800 мм, на сході – нижче 500 мм.
Валюта: Угорський форинт
Часовий пояс: UTC + 1
Географічне положення: Площа Угорщини 93 тис. км ².

Держава межує з Австрією, Хорватією, Румунією, Сербією, Словенією та України.
Найвища точка – гора Кекес 1.014 м, а в горах на кордоні зі Словаччиною знаходиться одна з найбільших карстових печер Європи – Агтелек з красивими підземними ріками та озерами.
Дунай перетинає країну з півночі на південь протягом 410 км. Всі річки Угорщини належать басейну Дунаю.
Найбільше озеро – Балатон, яке є популярним туристичним напрямом. Неподалік знаходиться найбільше в Європі озеро термального походження – Хевіз, у якого розташований бальнеогрязевий курорт.

Населення: 10 млн. чоловік.
Національний склад: угорці (92,3%), німці (1,2%), цигани (1,1% – 8%), євреї (1%), румуни (0,8%), словаки (0,4% ), хорвати (0,2%) і серби (0,2%).
Мова: угорська
Політичний устрій: Парламентська республіка
Релігія: Переважна більшість віруючих – католики (51,9%).

Інші релігійні громади: 15.9% – кальвіністи, 3% – лютеран, 2,6% – греко-католики, 1% – інші християне, і 25,6% не визначилися з релігійними поглядами.