Чехія

Цю країну неможливо уявити без златоглавої Праги і готичного замку Карлштейн, без соборів Кутной-Гори і мінеральних джерел Карлових Вар.

Чехія – це неповторна чарівність середньовіччя, чудотворні джерела лікувальних курортів, рай для любителів пива і ще багато чого, що варто побачити своїми очима. “Серце Європи” – так ще називають цю невелику, але надзвичайно привабливу країну.

Тури в Чехію – це рай для рибалок та любителів туризму, як пішого, так і велосипедного. Катання на лижах в горах, байдаркові прогулянки річками подарують масу вражень тим, хто любить активний туризм. Це країна прекрасних можливостей економного шопінгу.

Чехія славиться своїми лікувальними курортами, серед них хочемо виділити:

  • Карлові Вари – це 12 виняткових за своїм хімічним складом мінеральних джерел, найбільший і відомий курорт Чехії. Курорт лікує не тільки своїми мінеральними джерелами, але і своїм прекрасним природним розташуванням, неповторною атмосферою.
  • Маріанські Лазні – другий за величиною, але наймолодший курорт. Джерела в Маріанських Лазнях, на відміну від карловарських – холодні води неглибокого залягання.
  • Франтішкові Лазні – найменший і найпривабливіший курорт. Знаходиться в гірській рівнині з лісопарками. Тутешні мінеральні джерела, через високий вміст вуглекислого газу, вважаються джерелами кислої мінеральної води. Це якісні насичені газовані води.

Відпочинок в Чехії – це достаток серед визначних пам’яток країни.

Rayti Travel рекомендує відвідати:

Прагу – один з найкрасивіших міст світу; Кривоклат – один з найцікавіших готичних замків, Каплицю Св. Руда, замок Козел в стилі пізнього бароко, красиве місто Хеб, ампірний замок в Жидлоховицях, замок Славків, Тршебоньську фортецю, церкву святої Анни, Глибоко-над-Влтавоу – один з кращих зразків чеських замків … і багато іншого.

Особливу увагу у туристів складають походи Чеськими печерами. На території Чехії знаходиться більше двох тисяч підземних печер, більшість з яких мають виняткове значення, оскільки являють собою не тільки геологічну, але й археологічну цінність.

Все це і багато іншого Ви зможете побачити, вирушивши з нами у незабутню Чехію!