ЕКСКУРСІЯ ЛЬВІВСЬКІ ПІДЗЕМЕЛЛЯ

Чому треба відвідати пішохідну оглядову екскурсію “Львівські підземелля”?Подземелье. Екскурсия подземельями львова цена

Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.

Ця екскурсія по Львову особлива. Не кожне, навіть старе місто, може похвалитися своїми підземеллями. Підземелля Львова мають складну і багатоярусну структуру. Після великої пожежі 1527 року, яка зруйнувала весь готичний Львів, єдиними зразками готичної архітектури у Львові залишилися саме келії монастирів, виноробні і підвали, які колись були майже під кожною кам’яницею.
Подземелья Львова. Екскурсии по Львову

Під час екскурсії “Підземелля Львова” Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею, що мають два рівня в яких містяться предмети побуту колишніх винних погребів; а також відвідаєте найзагадковіше місце Львова – підземелля колишнього єзуїтського костелу, з яким пов’язані безліч легенд і містичних розповідей. В одній з них йдеться про Чорного ченця, який для вічного життя продав свою душу дияволу, копія контракту чого, підписана кров’ю, зберігається в Львівському архіві. Тут можна побачити також саркофаг, кришка якого важить близько 600 кг і діра в якому вибита … зсередини!
Всі таємниці, які на довгі століття причаїлися під львівською бруківкою, Ви дізнаєтесь під час екскурсії “Підземелля Львова”.

Подземелья Львова. Экскурсии цена

Де і коли? 

  • Початок екскурсії: в 12:00 та в 15:00 (2 години).
  • Вартість екскурсії в групі:  з дорослого / дитини до 13 років — 75/50 грн/ос.
  • Вартість екскурсії індивідуально: від 200 грн/год. Мінімальне замовлення – 2 години.*
    Додатково оплачуються вхідні квитки, орієнтовна вартість:
    в костел Єзуїтів (для дорослих – 15 грн/ос., для дітей – 5 грн/ос.); в Аптеку-музей (для дорослих – 20 грн, студентів – 15 грн, дітей – 10 грн); в підземеллі Домініканського монастиря (для дорослих – 15 грн, студентів – 10 грн і дітей – 5 грн).
  • Місце зустрічі: пл. Ринок, 29, офіс “Андреоллі-тур”, внутрішній дворик.
  • *Вартість екскурсії індивідуально у новорічно-різдвяний період (25.12.2016 – 15.01.2017та період  травневих вихідних може змінюватись. Мінімальне замовлення — 2 год.