Іспанія

Відповідно до наказу МВС Іспанії INT / 790/2021 від 23.07.2021 р З 00.00 год. 27 липня Україна входить до переліку країн, на резидентів яких не поширюються загальні обмеження в’їзду в Іспанію.

Для всіх пасажирів (в тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, в тому числі з метою транзиту в інші країни, необхідно за 48 годин заповнити форму санітарного контролю на порталі МОЗ Іспанії за посиланням: https: // www. spth .gob.es /. Після заповнення цього формуляра генерується QR код, який необхідно пред’явити представникам компанії перевізника перед посадкою на рейс, а також службам санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту прибуття в Іспанію.

27 липня Міністерством охорони здоров’я Іспанії опублікований оновлений список країн «зеленої зони», в який включено Україну. Тому починаючи з 27 липня громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19 за умови завчасного заповнення формуляра санітарного контролю: https://www.spth.gob.es/.

Увага! Інформація оновлюється щотижня, просимо це враховувати при плануванні подорожі та додатково перевіряти дані перед поїздкою.