Італія

ІТАЛІЙСЬКЕ УРЯД ВІДКРИЛО ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН в’їзд для всіх типів ПОДОРОЖЕЙ.

Відповідно до наказу МОЗ Італії від 29 липня ц.р. по оновлених нормах перетину кордону з Італією в зв’язку з пандемією «Covid-19», Україна з 31 липня ц.р. включена до переліку країн категорії D, яка передбачає можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Разом з тим, які бажають відвідати Італію слід врахувати наступні основні обов’язкові вимоги:

наявність довідки про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який повинен бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду;
заповнена онлайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;
по прибуттю до Італії громадяни повинні пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.
Проходити самоізоляцію не потрібно, якщо громадянин має негативний результат молекулярного або антигенного тесту на Covid-19, а також надав перевізнику або будь-якого іншого уповноваженій особі відповідний «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації однієї із затверджених європейським агентством по лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca) (зелений паспорт надається завжди разом з негативним результатом тестування).
У разі відсутності зазначених вище сертифікатів, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: самоізолюватись протягом п’яти (5) днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям, повідомивши про це в місцеві органи охорони здоров’я; пройти тест після завершення встановленої самоізоляції.
Діти у віці до шести (6) років завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватись, при наявності такої необхідності.
Вищезазначені положення діють до 25 жовтня 2021 року.
Детальна інформація (англійською мовою) з актуальних правилами в’їзду до Італійської Республіки, посилання на анкети особистої декларації, інформація про правила проходження самоізоляції і виключення з них знаходяться на офіційній веб-сторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням:https://infocovid.viaggiaresicuri.it/index_en.html