НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ АКЦІЇ

Новорічно-різдвяні акції на екскурсії Львовом, Карпатами, Західною Україною

    екскурсії у Львові, знижки екскурсії, акції екскурсіїТуристична компанія «Андреоллі-тур» в передчутті Великих Новорічних Свят… Ще зовсім трішки, і треба вже пакувати подарунки, готувати святкові сюрпризи та вітати один одного з Новим Роком та Різдвом Христовим! Ми переконані, що найкращим новорічним подарунком – є екскурсія у Львові. Повірте, жоден новий телевізор, гарні шкарпетки чи дорогий косметичний набір не замінить Вам того часу і тих емоцій, які Ви отримаєте під час екскурсії Львовом…Тільки уявіть…Середньовічне засніжене місто Лева, зимово-білі Карпати, гучні різдвяні колядки, галицькі традиції та смачнющі святкові страви по-львівськи… мммм… Ми манимо Вас, передчуттями справжньої львівської казки!

Чому вигідно забронювати екскурсію у Львові на новорічно-різдвяні свята заздалегідь?

Якщо Ви вирішили порадувати своїх близьких новорічною мандрівкою до Львова, то обов’язково доповніть свій подарунок екскурсійними мандрівками Львовом, Львівщиною та Західною Україною. Ми – ТК «Андреоллі-тур», радо Вам у цьому допоможемо! Спеціально для Вашої святкової подорожі ми підготували найкращі акції та новорічно-різдвяні знижки на екскурсії зі Львова. Ми потурбувалися про Ваш екскурсійний бюджет та зробили доступніші ціни на екскурсійні послуги, які Ви обираєте.

Алгоритм нашої екскурсійної акції на новорічні свята досить простий: МАНДРУЄТЕ БІЛЬШЕ –ПЛАТИТЕ МЕНШЕ! Знижки на екскурсії Львовом допоможуть зекономити Ваш відпочинковий бюджет та побачити всю архітектурну та природничу красу Галицького краю. Якщо Ви подорожуєте на Новий рік та Різдво до Львова сім»єю, компанією друзів, зі співробітниками, то Вам просто необхідно використати свою знижку на туристичні послуги у нашій туристичні фірмі.

Що ми пропонуємо?

Ми приготували для Вас гарячі пропозиції на екскурсійні тури зі Львова. Скористатися знижками на екскурсії Львовом та Західною Україною Ви можете досить просто. Варто лише слідувати нашим рекомендаціям:

– Заплющіть очі…і уявіть який Львів взимку. Куди б Вам хотілося помандрувати його вулицями?..

– Вітаємо! Тепер у Вас є маленька мрія про Львів. Квиток по потяг до Львова теж є маленьким….Він обов’язково має поміститися у Вашу валізу разом з мрією!

– Кожен… кожен, хто вирушає у подорож має щось забути вдома… Ось так, Ви теж дещо забули… Ви забули забронювати екскурсії по Львову. ГАРЯЧІ АКЦІЙНІ ЕКСКУСРІЇ ЛЬВОВОМ!.. Не пропустіть цей пункт!)

А тепер конкретно про святкові акції на екскурсії Львовом та зі Львова..

 1.  АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «ЩАСЛИВА ШЕСТІРКА»: кожен 6-ий учасникбудь-якої збірної виїзної екскурсії – безкоштовний! Якщо Вас у компанії є 6 осіб (з врахуванням і дорослих, і дітей) і Ви їдете всією компанією на 1 вибрану збірну виїзну екскурсію за межі Львова, то вона оплачується у повній вартості за 5-ох осіб. До прикладу: екскурсія «Замки Львівщини» коштує 300 грн/ос, на неї записалося 6 людей, до оплати  – 1500 грн, тобто – по 250 грн на кожного учасника.
 2. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРЕСІЯ»:
  1) забронювавши і оплативши будь-яку виїзну екскурсію за межі міста, Ви отримуєте 1 безкоштовну екскурсію –  пішохідну екскурсію «Львів середньовічний»
  2) забронювавши і оплативши будь-які 2 виїзні екскурсії за межі міста, Ви отримуєте 1 безкоштовну екскурсію – автобусну оглядову екскурсію «Давніми львівським передмістями»
  3) забронювавши і оплативши будь-які 3 виїзні екскурсії за межі міста, Ви отримуєте 2 безкоштовні екскурсії по Львову- автобусну оглядову екскурсію «Давніми львівськими передмістями» та пішохідну оглядову екскурсію «Львів середньовічний»
 3. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «СІМЕЙНА ЦІНА»: якщо Ви мандруєте у складі-  «мама + тато+ дитина до 12 років», то ми даруємо Вашій дитині мінус 20% на всі збірні виїзні екскурсії за межі міста та мінус 50 % на всі збірні пішохідні екскурсії по місту.
 4. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «ПОСТІЙНИЙ КЛІЄНТ»: якщо Ви звертаєтеся до нашої туристочної компанії  не вперше, і маєте квиток-квитанцію, електронний лист, смс-повідомлення, які підтверджують, що Ви вже замовляли наші екскурсії – ми даруємо Вам 20% знижки на всі збірні екскурсії по Львову та за межі міста!
 5. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ «РІЗДВЯНА ВЕЧЕРЯ + БЕЗКОШТОВНА ЕКСКУРСІЯ «7 ЧУДЕС ЛЬВІВСЬКОГО РІЗДВА»: для кожного гостя нашого Різдвяного столу ми даруємо безкоштовну збірну пішохідну екскурсію Львовом «7 чудес Львівського Різдва» 06.01. — початок екскурсії: 16:00.

*НОВОРІЧНІ АКЦІЇ ДІЮТЬ ПРИ УМОВАХ:
– бронювання акційних екскурсій проводиться тільки через форму бронювання на сайті ТК «Андреоллі-тур»  з поміткою “Акція” в “Додаткових побажаннях”;
– акційні пропозиції не діють на дитячі квитки (крім пропозиції «Сімейна ціна»);
– на акційні пропозиції не розповсюджуються додаткові знижки на екскурсії;

УВАГА! АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ЕКСКУРСІЇ БУДУТЬ ДІЯТИ ПРИ УМОВІ БРОНЮВАННЯ І ОПЛАТІ ПОСЛУГ у період  1.11 – 10.12.2017 р.