ЧЕРВОНА РУТА

          [URIS id=2471]

Готель «ЧЕРВОНА РУТА» – на території ТК «Буковель», розташована в самому центрі гірськолижного курорту. До центрального підйомника №7 – пішки 5-7 хвилин.

Однокімнатний двохмісний номер – загальна площа 20м.кв. – двохспальне ліжко (ортопедичний матрац), супутникове ТБ, одноразові тапочки, кількість рушників – 3 на особу. Санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), фен,міні-парфюмерія.

Однокімнатний двохмісний номер – загальна площа 26м.кв. – двохспальне ліжко (ортопедичний матрац), крісло-диван, супутникове ТБ, одноразові тапочки, кількість рушників – 3 на особу. Санвузол (душова кабіна, умивальник,унітаз), фен, міні-парфюмерія.

2-кімнатний, 2-місний номер класу «Люкс».

Оздоблений у вишуканому класичному стилі. Обладнаний комфортними меблями та сучасною сантехнікою.

У номері: спальня, кімната відпочинку, 2 телевізори, супутникове ТБ-2000 каналів, міні-бар, 2 санвузли.

У вартість номера входить сніданок.

Пропонуємо до Вашої уваги скористатися унікальною можливістю оздоровитись та порелаксувати у нашій бані. Баня оснащена ефективною керованою системою циркуляції повітря. Щоб повністю відчути усю привабливість справжньої бані, потрібне рівномірне і м’яке тепло. Кам’янка – серце бані, джерело атмосфери, що знімає втому.

ЗРУЧНОСТІ У ГОТЕЛІ

WIFI, КАФЕ, БАНЯ

Також можете випробувати нову систему світлової терапії, яку ми пропонуємо Вам під час перебування у бані. Кольори добре впливають на загальний стан людини, на фізичне самопочуття, а також на духовний комфорт.

  • Жовтий колір – колір розуму. Він використовується для підняття духу і думки.
  • Червоний колір – колір енергії, активності і ефективності. Анулює депресію.
  • Синій колір – колір істини, спокою і гармонії. Покращує душевний стан.
  • Зелений колір – колір гармонії і душевної рівноваги, який корисний для нервової системи. Зелений колір балансує почуття і створює спокійний стан.

Ціни 2017-2018 (pdf)