Грибова хата

[URIS id=3680]

ГОТЕЛЬ “ГРИБОВА ХАТА”

Саме тут, серед цієї карпатської краси, оточений гірськими схилами, омитий кришталево чистою річкою, велично красується садиба з химерами єдина в Карпатах – «Грибова хата» .
Вдале поєднання європейського рівня комфорту та обслуговування з неповторним колоритом Гуцульщини не залишить байдужим нікого. Кожна окрема деталь інтер’єру відзеркалює живописне мистецтво ручної роботи гуцульських майстрів. Всі номера в садибі – підвищеної комфортності де є все для доброго відпочинку (LCD телевізор, супутникове телебачення , сейф, міні бар внутрішній телефон, зал – студія ( кухня поєднана з кімнатою відпочинку) , балкон з виглядом на підйомник).
А якщо ж Вам захочеться затишку та смачненько попоїсти до ваших послуг ресторація « Старий млин» з залами на 110 місць, де працює безкоштовний інтернет Wi-Fi. Живописний інтер’єр та персонал садиби створять для Вас неповторну атмосферу та зроблять Ваше перебування в « Грибовій Хаті» незабутнім, а наша кухня не залишить байдужим жодного гурмана.
Відстань від готелю до Івано-Франківська-110 км. «Грибова хата» розташована в ТК « Буковель» на відстані 150 метрів від підйомника 1R. До послуг готелю входять : безкоштовний пар кінг, трансфер, екскурсійна програма ( на замовлення) .
Навпроти садиби, на відстані 30-50 метрів знаходяться прокатний пункт лижного спорядження, лижна школа, аптечний кіоск та магазини.

ТИПИ НОМЕРІВ

Апартаменти двокімнатні

Апартаменти трикімнатні

Апартаменти двоповерхові

ЗРУЧНОСТІ В ГОТЕЛІ

 Wi-Fi,  ресторан,  трансфер,   паркінг,  прокатний пункт Г/Л спорядження

 бесідка,  мангал

Ціни 2017-2018 (pdf)