Екскурсії в Польщі

ШОПІНГ ТУР КРАКІВ + ПАРНДОРФ

[URIS id=5490]

Львів – Краків – Братислава – Львів | 3 дні

Програма туру

День 1

Львів-Краків

00:00 – збір групи на Залізничному вокзалі.

00:30 – відправлення  в тур.  Прибуття у Краків.

Пропонуємо оглядову екскурсію Краковом  “Краків – культурний осередок Польщі” ( 8 євро) і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Справжня перлина Кракова – замковий комплекс Вавель – серце середньовічної Польщі. Тут розташований собор святих Станіслава і Вацлава – місце поховання польських монархів, святих і інших видатних осіб (у тому числі Костюшко та Міцкевича).  Також ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.

Відвідування Галереї Краковської.   Торговий та офісний центр в Кракові, розташований на західній стороні центрального залізничного вокзалу, з яким з’єднаний підземним тунелем. В галереї   також знаходиться готель Andel’s. Щороку Галерею Краковську відвідують від 34,9 млн. (у 2009 році) до 39,5 млн. відвідувачів (у 2012). Один із найбільших асортиментів в Європі.

Факультативно пропонуємо в залежності від проходження кордону:

Екскурсія Казімєж – єврейський квартал (10 євро). Ми відвідаємо історичний єврейський район Кракова – культурний центр міста, з кафетеріями, пабами, маленькими антикварними крамницями. Тут вирує життя, це популярне сьогодні місце, оточують історичні будівлі – свідки колишнього процвітання Казімєжа, а пізніше – трагічного періоду німецької окупації. Саме тут велися зйомки відомого фільму Стівена Спілберга “Список Шиндлера”.

Поселення в готель.

День 2

Братислава

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Братиславу.

– трансфер до Парндорфу (13 євро)*

Торговий центр Designer Outlet Parndof є найбільшим дизайнерським аутлет в Центральній Європі і пропонує свої відвідувачам товари елітних і масових брендів зі знижкою від 30 до 70%. У торгових павільйонах комплексу, побудованих  в місцевому «ярмарковому» стилі Бургенланд, розташувалися понад 130 магазинів, 9 ресторанів, барів і кафе, дитячий ігровий майданчик. У аутлеті Ви знайдете товари таких брендів, як Armani, Burberry, Desigual, Gucci, Guess, Nike, Timberland, Tommy Hilfiger, Zegna і безліч інших.

Факультативно пропонуємо:

– оглядова по Братиславі (8 євро)  Братислава – гостинна маленька столиця, єдина в світі, яка межує одразу з двома державами – Австрією та Угорщиною. Сьогодні це порівняно недорогий і беспафосний місто, але колись в ньому проходили пишні коронації, про які тепер туристам розповідають на екскурсіях. У таких, до речі, немає абсолютно ніякого нестачі: в Братиславі маса палаців, церков, музеїв і пам’ятних місць. Дуже приємний старий центр з двома головними площами пронизують звивисті вулички. А якщо від’їхати трохи подалі від міста на північ або схід, можна побачити ферми, виноградники, сільські поля і крихітні села.

Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

День 3

Львів Прибуття у Львів орієнтовно о 09:00