Галопом по Європі

Автобусні тури по Європі – захоплюючі пригоди чекають на Вас. З кожним роком автобусні тури набувають все більше світової популярності. І навіть, маленькі незручності тривалих переїздів не зупиняють допитливих туристів перед бурхливим морем нових вражень.

Такі тури мають масу переваг:

доступна вартість;
насичена екскурсійна програма;
постійний супровід екскурсовода;
можливість побачити кілька країн під час однієї поїздки.
Автобусні тури – це подорож з групою, тому навіть якщо у Вас немає компанії, то її легко знайти в турі.
У нас є дуже багато цікавих для Вас маршрутів:
тури в Австрію,  Албанію, Бельгію, Болгарію, Великобританію, Угорщину, Німеччину, Грецію, Грузію, Іспанію, Італію, Латвію, Литву, Нідерланди, Норвегію, Польщу, Португалію, Румунію, Сербію, Словаччину, Словенію, Фінляндію, Францію, Чорногорію, Швецію, Естонію та ін.

Європа – унікальний напрямок. У Європейських країн дуже насичена історія, тому кількість історичних пам’яток просто зашкалюе. Не менш вражає своєю різноманітністю і природа. Тут можна знайти мальовничі долини, величні гори, кришталево чисті озера і фіорди… Кожен новий пейзаж, ніби створений для зйомок фільму. І можете бути впевнені – так воно і є. Режисери всього світу з’їжджаються в Європу в пошуках того самого кадру. Ці неймовірні пейзажі дозволяють відчути себе художником, навіть якщо у тебе маленький фотоапарат. А кухня… Кожна країна, навіть кожен маленький регіон, пригощає нас своїми стравами. Та так, що хочеться повертатися сюди знову і знову.

Ми пропонуємо, як місцеві тури на вихідні або тур вихідного дня, так і тривалі «євро-тури» навколо всієї Європи.